Ameliyatlı yöntem tabi hızlı bir yöntemdir, ameliyat olursunuz, penisiniz uzar. Aynı zamanda penisiniz kalınlaşır ve hayatınıza bu şekilde devam edersiniz. Tabii ki kendine göre bazı komplikasyonları var. Evet ameliyatlı yöntem de yapılan iki tane şey var dedik. Birincisi penis bağının kesilmesi ikincisi kalınlaştırma için penise yağ enjeksiyonu. Yan etkileri diğer yönteme göre çok daha fazladır. Cerrahi yöntemler içinde bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmış en ideal tedavi protokolü;

Hedef: 1-3cm boy artışı, 1-3 cm çap artışı
Süre: 2 saat
Anestezi: Var
Hastane yatış süresi: 1 gün

Kullanılan yöntemler;
Penis bağı kesimi; Penis bağının ameliyatla kesilmesidir. Uzama Sertleşme sırasından çok istirahat ya da duruş pozisyonunda değişiklik olur.
Yağ enjeksiyonu; Karın bölgesinden alınan yağların penis cilt altı bölgesine uygulanmasıdır.
Hyuluronik asid enjeksiyonu; Çok sık kullanılan bir dolgu maddesi olan H.A ‘nin penis cilt altı bölgesine uygulanmasıdır.

Ameliyatsız yöntem biraz daha uzun sürüyor. Yaklaşık 5,6 aylık bir tedavi. Kişiler kendileri daha çok çaba sarf etmesi gerekiyor. Bu tedavide şok dalga, p-shot, gerici aletler ve vakum tedavisi hepsi aynı anda uygulanıyor. Ayda bir kez şok dalga ve tedavisi ve p-shot tedavisi yapılıyor. Hasta yaklaşık her gün 15 ila 20 dakika vakum tedavisi yapıyor kendisi evde. Aynı zamanda başlangıçta bir saat daha sonra 4 saatte yakın gerici bir aletimiz var. Bu yöntemin bugüne kadar hiçbir yan etkisi görülmedi. Bilimsel gerçekler ışığında penis uzatma prosedürü arayan hastalar için cerrahi olmayan, yan etkisiz ve etkisi bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmış en ideal tedavi protokolü;

Hedef: 1-3cm boy artışı, 1-3 cm çap artışı
Süre: 6 ay
Anestezi: Yok
Hastane yatış süresi: Yok

Kullanılan yöntemler;
Şok Dalga Tedavisi;  Uzama ve kalınlaşma ile oluşabilecek kan akımı yetersizliklerini ortadan kaldırmak. Penisde yeni damar oluşumunu sağlamak. Ayda bir kez toplam 5 kez uygulanır.
P-shot ( prp) Tedavisi; Penis damar, sinir ve kas yapılarının büyümesini sağlamak. Ayda bir kez toplam 5 kez uygulanır.
Vakum Tedavisi; Negatif basınç ile penise kan akımını artırmak.6 ay her gün 10 dakika kişi kendi uygular.                                                                                                                                 Penis Gerici Alet ( extender) : Penis bağlarını gererek mekanik uzama sağlar. 6 ay günde 1-4 saat kişi kendi uygular.

Penis büyüten kremler, penis büyüten haplar, penis büyüten yağlar gibi şeyleri kullanmanızı tavsiye etmem çünkü bunların temel olarak herhangi bir faydası yoktur.