Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı;

Bu İnternet Sitesinin her hangi bir sayfasına girilmesi halinde aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu şartların kabul edilmemesi durumunda İnternet Sitesine girilmemelidir.

Web Sitesi BERK KARATAŞ‘a aittir. Site içeriği bilgilendirmeye yöneliktir, reklam içermez ve herhangi bir kurum yada kuruluşa bağlı değildir. Gerek bilimsel gerek kişisel bilgiler kullanılmıştır. Tanı koyma ve tedavi yapma amacı içermemektedir.​

Bu Web Sitesi sizi İnternette başka Web Sitelerine bağlayabilir. Bu bağlantılar size kolaylık olması açısından sağlıyor; ancak diğer web sitelerinin hiçbirindeki materyali gözden geçirmiyor, kontrol etmiyor veya izlemiyoruz. Bu web sitelerinin yaptıkları işlerden veya onlarla olan iş ilişkilerinizden sorumlu değiliz.

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan yazılar Berk Karataş’a ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Berk Karataş yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.